10.11.2012

1.

Witam po raz pierwszy w tym serwisie blogowym ;) Z ciekawości postanowiłam wynieść się z photoblog'a i bloga na wordpress'ie, aby zobaczyć jak wygląda blogowanie tutaj.
Jestem studentką I roku zarządzania, nie powiem w jakiej warszawskiej instytucji, bo podobno mam przynosić chlubę swojej uczelni, a tak szczerze, to jej nie znoszę. Uwielbiam koty, mocną muzykę, herbatę, długie rozmowy, zjawiska pogodowe, książki, czarne rzeczy, komunikację miejską. Pisaniem blogów zajmuję się od 4 lat, niesamowicie mnie to wciągnęło, nie sądzę, abym kiedykolwiek miała dość. Ta strona będzie o wszystkim i o niczym: trochę o mojej codzienności, relacjach z innymi ludźmi, muzyce, książkach... Wygląd bloga będzie jeszcze zmieniany, muszę przyzwyczaić się do tutejszego kreatora szablonów.
Siebie średnio lubię pokazywać, ale...
Z moim kocurkiem ;)

Dzisiejszy wieczór będzie należał to nieco pracowitych. Kartkóweczka z mikroekonomii zapowiedziana jest na poniedziałek, więc chciałabym ją zaliczyć mimo planów zmiany uczelni. Ewelina - moja współlokatorka - wychodzi na spotkanie rodzinne, także w pokoju zapanuje cisza.
Nie lubię tego poplątania z pomieszaniem w mojej głowie.

2 komentarze:

  1. Nie wiem czy mogę, ale chciałbym zwrócić uwagę na niebieskie elementy strony, które są nieprzyjemne i mało widoczne.

    OdpowiedzUsuń

Wędrujący Ludziu,
Miło mi Cię tutaj zobaczyć. Mam nadzieję, że będzie Ci się przyjemnie czytało moje wypociny ;)
Jeśli zechcesz zostawić komentarz, to nie spamuj, nie używaj wulgaryzmów i podpisuj się, jeśli nie posiadasz profilu na Bloggerze.
[Anonimowe komentarze bez podpisu usuwam :)]
Nie uznaję obserwacji za obserwację. Jeśli Twój blog mi się spodoba, z chęcią będę odwiedzać go częściej.

Dziękuję za odwiedziny i komentarze :)